Nabízíme:
Nacházíte se: Úvodní stránka » Hojení ran » Hojení ran NRH » Abdominální textilní drenáž

Břišní drenáž textilní

Břišní drenážníset s textilnífólii pro ochranu vnitřních orgánů u otevřeného Abdobemenu.
U problémových ran je exsudát často shledáván jako komplikace při vakuovém hojení ran. Nicméně, toto je pravda jen částečně . Fyziologická exsudace je hlavní ohnisko první fáze hojení ran. Pomáhá k vyčištění rány a vytváří vlhké prostředí v ráně. V tomto různých posly hojení ran a může působit fyziologicky dosáhne buňky se podílejí na uzdravení svého určení. Patologický exsudace je skutečnou komplikací. Exsudát má jiné složení a brání hojení. Kromě toho, patologické výpotek získané v množství a představují významný materiál a časové náročnosti. Ale i u méně hustě exsudujících ran profitují všichni z nové třívrstvé NRH břišní drenážní mikroperforované fólie a textilní mezivložky

Popis aplikace
NRH břišní fólie se skládá spojením dvojité hypoalergení a velmi pružné mikroperforované Polyethylenové fólie a jedné vložky z textilního materiálu. Přizpůsobí se tvaru rány optimálně a současně, aby se zabránilo přilepení do spodiny rány. Vzhledem ke specifické třírozměrné povrchové struktury, je kontaktní oblast je lůžka rány minimalizována, čímž se dále snižuje riziko poškození. Hladký povrch struktury v místě rány, riziko prorůstáním tkání a tím i riziko zranění sekundární trauma se drasticky sníží na rozdíl od klasických tkané podložky. Póry poskytují tekutinové spojení mezi lůžkem rány a sekundární obvazy. Zejména vinuté plniva, které mají vysoké absorpční vlastnosti, mohou být použity kombinace s nepoškozující kontaktu s ránou vrstvy také méně silně secernující rány, riziko poškození a výskyt bolesti se snižuje podle vzdálenosti mezi absorbérem a spodiny. Břišní obvaz může zůstat na ráně, zatímco sekundární krytí se změní. NRH břišní drenážní fólie slouží k oddělení vnitřních orgánů v břišní oblasti rány plniv používaných na ochranu před kontaktem s exsudátem. Dále je zabráněno vrůstání mikročástic, které mohou vzniknout při úpravě plniva rány. To je nejlepší prevencí infekce u otevřeného břicha. Břišní obvaz NRH chrání a stabilizuje břišní dutinu. Primární oblastí použití NRH břišní obvaz u. A. Při cílené léčbě komplikovaných zranění v oblasti břicha. Aplikací břišní obvazy NRH jsou tvořeny použitím kapilárních drenážních cest mezi třemi vrstvami. Vyznačující se tím, že odvodnění tělesných tekutin, zejména exsudátu rány, provádí odvodnění prostoru a rovnoměrné distribuce tělních tekutin po celém povrchu břišního obvazu. Pozitivní Exsudattechnologie je možné. NRH břišní obvaz fólie lze snadno zkrátit na jakékoliv velikosti rány a pro každou indikaci. Těžiště aplikace je v břišní oblasti.

Poznámky k aplikaci
Břišní drenážní fólie je třívrstvá. Tato fólie poskytuje vysokou flexibilitu a měkkost velmi dobré vlastnosti , aby se i v obtížné pozici umožnila jednoduchá aplikace. V závislosti na velikosti rány a tipu rány se fólie upraví zastřižením.. Použití antibakteriálního gelu s antibakteriální vložkou / fólií antimikrobiálním filmem je na rozhodnutí uživatele podle požadavků a indikaci.

Výhody tohoto produktu
Dokonce i zárodky jsou vázány uvnitř odvodnění. Díky tomu může být dosaženo redukce infikovaných ran bez nasazení antibiotik. To nám zaručuje vysokou bezpečnost. , snížení počtu bakterií v ráně. Výrobek je určen pro léčbu ran složitých situací. To poskytuje dodatečné zabezpečení. Častější převazy snižují riziko kontaminace rány. Schopností vázat aktivní bakterie, je riziko kontaminace rovněž sníženo. Snižuje přebytek exsudátu, maceraci okraje rány a hojení základny. Snížena je dokonce i ve velmi agresivní produkce exsudátu, popřípadě je jeho tvorbě zcela zabráněno.

• Použití vakuové terapie
• zlepšené fyziologické reakce v ledvinách a plicích
• snížení zánětlivých ložisek
• optimální rozložení tlaku
• lepší drenáž břišní
• rovnoměrnější drenáž
• vyšší pevnost, u umístění a úpravě
• Snížení infekce rány
• Snížení nákladů na nemocniční péči