Nabízíme:
Nacházíte se: Úvodní stránka » Hojení ran » Hojení ran NRH » Kazetová břišní drenáž

Kazetová břišní drenáž

Kazetová břišní drenáž ,drenážní kazeta pro ochranu vnitřních orgánů u otevřeného Abdobemu.

Kazetová břišní drenáž NHR slouží k oddělení vnitřních orgánů břicha od kontaktu s PU-houbami na ránu. Kromě toho zabraňuje možnému vrůstání mikročástic, které mohou vzniknout zastřihováním PU-fólie. To je nejlepší prevencí infekce u otevřeného břicha. NRH kazetová břišní drenáž chrání a stabilizuje břišní dutinu. Primární oblastí použití NRH břišní kazetové drenáže cílená léčba komplikovaných ran v oblasti břicha. Provedení : dvakrát Mikroperforovaná PE fólie, dvojitá antimikrobiální PE fólie s drážkou, nebo dvojitá PU fólie s drážkováním.

Popis aplikace
NRH břišní kazetová drenáž se skládá z ochranné PE fólie pro oddělení plniv, jako jsou PU Houba nebo gázy . NRH břišní kazetová drenáž obal-ochranná PE fólie je vyroben z hypoalergení a velmi hladké PE fólie, mikro-perforované. Optimálně se přizpůsobí tvaru rány a současně, zabránilo přilepení do spodiny rány. Díky svému speciálnímu povrchovou struktuře, je minimalizována kontaktní plocha s lůžkem rány, čímž se dále snižuje riziko poškození. Hladký povrch struktury v místě naléhání na ránu minimalizuje riziko prorůstání tkání a tím i riziko zranění (sekundární trauma, na rozdíl od klasických, tkaných vložek. Póry a štěrbiny poskytují tekutinové spojení mezi lůžkem rány a sekundárními obvazy. Zejména vinuté plniva, které mají vysoké absorpční vlastnosti, mohou být použita v kombinace s nepoškozujícím kontaktem s ránou rovněž u méně secerujících ran, riziko poškození a výskyt bolesti se snižuje podle vzdálenosti mezi absorbérem a spodiny. Břišní kazetová drenáž může zůstat na ráně, zatímco sekundární krytí se změní. Takto, dochází ke zklidnění rány a jejímu rychlejšímu hojení. NRH kazetové pouzdro umožňuje flexibilní ochranu orgánů a dokonale se přizpůsob různým obrysům rány. Výhody drenážní kazety jsou součástí efektivního vymezení vůči vlivům okolního prostředí, jako jsou viry a bakterie, tření, vniknutí pevných těles a na druhé straně o potřebě poréznosti prostředí v ráně, aby se odstranil nadbytek exsudátu rány.

Poznámky k aplikaci
Kazeta je zhotovovány tak, aby bylo její použití možné v co nejširším spektru, například pro práci s jemně / hrubo porézními PU houbami. PU houbu po zastřižení jednoduše vložíme do drenážní kazety a přebývající část vložíme otevřenou stranou zpět do kazety. Tento otvor je na jedné straně opatřený klopou. Díky této kompletní ochraně PU fólie drenážní kazetou, nehrozí riziko perforace břišních orgánů, nebo poškození pokožky.
K dispozici je výběr z následujících druhů materiálů:

a. Mikroperforované PE fólie
b. antibakteriální PE-Fólie drážkované / perforovaná
c. PU fólie, drážkovaná / perforovaná

Výhody produktu
Výhodou produktu je použití drenážní kazety na PU Fólie zastřižené na míru. Tímto zabraňuje vrůstání malých částic a eliminuje riziko poškození vnitřních orgánů. Díky jednoduchosti se s drenážní kazetou pracuje snadno a poskytuje vysoký komfort při umisťování PU pěn. Tato vysoká přesnost a jistota umístění redukují možné komplikace rány / orgánů.


uplatnění NPWT
zlepšení fyziologické reakce v ledvinách a plicích
snížení zánětu
optimální rozložení tlaku
lepší břišní odvodnění
rovnoměrnější drenáž
vyšší pevnosti při umisťování po úpravě(zastřižení)
Snížení o infekce rány
Usnadňuje léčbu otevřeného břicha
Snížení nákladů o nemocniční péči
stabilizace o břicha
zpoždění primární uzavření břicha
jistota při umisťování
vysoká bezpečnost pro pacienta