Nabízíme:
Nacházíte se: Úvodní stránka » O společnosti

Medica, spol. s r. o. - o společnosti

Působíme na českém trhu od roku 1991. Dodáváme lékařskou techniku a spotřební zdravotnický materiál pro lékařské zařízení (ambulance, nemocnice, privátní praxe,...) po celém území České Republiky. Veškeré výrobky splňují příslušné domácí i CE normy.

Působení naší firmy se zaměřuje zejména na tyto obory:

   - Ortopedie

   - Kardiochirurgie

   - Neurochirurgie

   - Gastroenterologie

   - Hrudní chirurgie a traumatologie

   - RTG

Výše zmíněné obory jsme schopni plně vybavit jak materiálem spotřebním jednorázovým, tak i materiálem pro dlouhodobé používání. Pro obory chirurgie jsou to plastové materiály typu drénů, katetrů, sacích lahví. Dále pak přístroje pro Elektrochirurgii včetně příslušenství (monopolární, bi-polární a neutrální elektrody). Ortopedie například s úspěchem využívají systémy pro rekuperaci krve. Kardiochirurgické kliniky jsme schopni vybavit kvalitními oxygenátory. Pro obor Neurochirurgie nabízíme implantáty pro fixaci páteřních obratlů. Gastroenterologie u nás může najít veškeré potřebné vybavení pro svoji činnost. Pro Hrudní chirurgii a Traumatologii nabízíme kvalitní systémy hrudního sání. Rentgenová pracoviště a operační sály potřebují ochranu proti záření, a proto jsme schopni nabídnout různé typy ochranného oděvu pro všechny typy práce (jak laboratorní tak práce na sálech) v různých velikostech a tvarech.

Mimo výše uvedené máme letité zkušenosti a kontakty i v ostatních oborech, které dotvářejí celkové spektrum zdravotnických zařízení. Stačí se jen zeptat a jsme Vám plně k dispozici.

Těšíme se na naši vzájemnou spolupráci. Ještě dnes se obraťte na naši společnost a vyžádejte si cenovou nabídku.