Nabízíme:
Nacházíte se: Úvodní stránka » Hojení ran » Hojení ran NRH » Píštělový drenážní prstenec - stavitelný

Píštělový drenážní prstenec
Ø: 30 mm, 40 mm, 50 mm, 60 mm

Píštělový drenážní prstenec
Píštělový drenážní prstenec se vzduchovým těsněním / polštářem
Píštělový drenážní prstenec smí být kombinován s jinými produkty z oblasti vakuového hojení ran. Výrobek je zhotovován ve špičkových absolutně sterilních provozech, drenážní prstence jsou jednorázovým produktem a dodávají se v průměrech Ø: 30 mm, 40 mm, 50 mm, 60 mm

        
 

Popis zavedení
V prvním kroku si Zastřihneme PU pěnu na rány do požadovaného tvaru.Vytvoříme v PU pěně otvor odpovídající průměru použitého drenážního pouzdra tedy Ø: 30 mm, 40 mm, 50 mm, 60 mm. V další fázi si vytvoříme stejný otvor v ochranné fólii, kterou umístíme přímo na ránu abychom ochránily orgány dutiny břišní například naše antibakteriální mikroperforovaná fólie. Následně vložíme do rány PU pěnu a umístíme píštělový drenážní prstenec, tento je speciálně vyvinut pro hluboké rány v abdominální oblasti a je možné jej stavět ve výškách 30mm , 60mm, a 90mm, jednotlivé prstence se spojují speciálním oboustranně samolepícím kroužkem, drenážní prstenec umístíme tak, aby naléhal na ústí píštěle. V dalším kroku přelepíme celou oblast rány samolepící krycí fólií a v místě píštělového drenážního pouzdra vytvoříme otvor o dané velikosti. Nyní jsme separovali pištěl od zbytku rány, na kterém můžeme nyní aplikovat vakuovou léčbu hojen ran. Na volném místě vytvoříme otvor v samolepící krycí fólii – pro umístění drenážního portu. Následně spojíme drenážní port se zásobníkem na sekret a můžeme spustit léčbu ran pod tlakem. Píštělový drenážní prstenec je je možné napojit na stomický sáček.

    

Funkce výrobku
Pro použití píštělového drenážního prstence již existuje mnoho klinických studií. Tento jemný výrobek se díky svým vlastnostem umí perfektně přizpůsobit ráně. Tento produkt je dodáván sterilní a je jednorázový, jeho opakované používání je zakázáno. Na spodní straně prstence se nachází vzduchový polštář, který v případě potřeby, například neústnosti naléhání prstence na ústí píštěle nafoukneme vzduchem a přizpůsobíme požadované formě.

Přednosti produktu
• Separace píštěle od vakuového hojení ran
• Flexibilní materiály, dobrá manipulace, bezpečné a těsné usazení
• Ideální pro zasazování do PU pěn na rány
• Lepší optický přehled o ráně
• Bezpečnost používání