Nabízíme:
Nacházíte se: Úvodní stránka » Hojení ran » Hojení ran NRH » Abdominální drenáž

Břišní abdominální drenáž

Dvojitá mikroperforovaná fólie s antibakteriální PE fólií


Břišní Drenáž antibakteriální - antibakteriální drenáž rány včetně fólie pro ochranu vnitřních orgánů u otevřeného abdomenu. U problémových ran je exsudát často shledáván jako komplikace při vakuovém hojení ran. Nicméně, toto je pravda jen částečně . Fyziologická exsudace je hlavní ohnisko první fáze hojení ran. Pomáhá k vyčištění rány a vytváří vlhké prostředí v ráně. V tomto různých posly hojení ran a může působit fyziologicky dosáhne buňky se podílejí na uzdravení svého určení. Patologický exsudace je skutečný komplikace. Exsudát má jiné složení a brání hojení. Kromě toho, patologické výpotek získané v množství a představují významný materiál a časové náročnosti. Ale i u méně hustě exsudujících ran profitují všichni z nové třívrstvé NRH břišní drenážní mikroperforované fólie a PE fólie.

    

Popis aplikace
Břišní drenáž NRH se sestává ze sendvičového spojení dvojité hypoalergenní a velmi hladkého mikro-perforované polyetylenové fólie a antibakteriální perforované PE fólie. Optimálně se přizpůsobí tvaru rány a současně zabraňuje aby, přilepení do spodiny rány. Vzhledem ke specifické třírozměrné povrchové struktuře, je kontaktní oblast s lůžkem rány minimalizována, čímž se dále snižuje riziko poškození. Hladký povrch struktury v místě rány, riziko prorůstáním tkání a tím i riziko zranění sekundární trauma se drasticky sníží na rozdíl od klasických tkané podložky. Póry poskytují tekutině spojení mezi lůžkem rány a sekundárními obvazy. Zejména vinutá plniva, které mají vysoké absorpční vlastnosti, mohou být použita v kombinaci v nepoškozujícím kontaktu s ránou. Také vrstvy méně secernující rány, riziko poškození a výskyt bolesti se snižuje podle vzdálenosti mezi absorbérem a spodinou. Břišní obvaz může zůstat na ráně, zatímco sekundární krytí se změní. NRH břišní drenáž odděluje vnitřní orgány v břišní oblasti rány od plniv používaných na ochranu před kontaktem s exsudátem. Dále je zabráněno vrůstání mikročástic , které mohou vzniknout při úpravě plniva. To je nejlepší prevencí infekce u otevřeného břicha. Břišní obvaz NRH chrání a stabilizuje břišní dutinu. Primární oblastí použití NRH břišní obvazu je při cílené léčbě komplikovaných zranění v oblasti břicha. Aplikací břišní obvazy NRH jsou tvořeny použitím kapilární drenáže drenážních cest mezi třemi vrstvami. Vyznačuje se odvodnění tělesných tekutin, zejména exsudátu rány. NRH břišní drenážní fólie lze snadno zkrátit na jakékoliv velikosti rány a pro každou indikaci. Těžiště aplikace je v břišní oblasti. Odvodnění je možné celém povrchu rány.

Poznámky k aplikaci
Břišní drenážní fólie je třívrstvá. Tato fólie poskytuje vysokou flexibilitu a měkkost velmi dobré vlastnosti , aby se i v obtížné pozici umožnila jednoduchá aplikace. V závislosti na velikosti rány a tipu rány se fólie upraví zastřižením.. Použití antibakteriálního gelu s antibakteriální vložkou / fólií antimikrobiálním filmem je na rozhodnutí uživatele podle požadavků a indikaci.

Výhody tohoto produktu
Dokonce i zárodky jsou vázány uvnitř odvodnění. Díky tomu může být dosaženo redukce infikovaných ran bez nasazení antibiotik. To nám zaručuje vysokou bezpečnost. , snížení počtu bakterií v ráně. Výrobek je určen pro léčbu ran složitých situací. To poskytuje dodatečné zabezpečení. Častější převaz snižuje riziko kontaminace rány. Schopností vázat aktivní bakterie, je riziko kontaminace rovněž sníženo. Snižuje přebytek exsudátu, maceraci okraje rány a hojení základny. Snížena je dokonce i ve velmi agresivní produkce exsudátu, popřípadě je jeho tvorbě zcela zabráněno.

• Použití vakuové terapie
• zlepšené fyziologické reakce v ledvinách a plicích
• snížení zánětlivých ložisek
• optimální rozložení tlaku
• lepší drenáž břišní
• rovnoměrnější drenáž
• vyšší pevnost,
• Snížení infekce rány , díky možnosti zastřižení
• Snížení nákladů na nemocniční péči
• antibakteriální účinek způsobený vložkou